Zawiadomienie o edukacji narodowej
Zwierzchnie Instytucje Narodowe czyniące m.in. z art. 35 ust. 2 Konstytucji, wykazując Narodowe Narzędzia Konstytucyjne, takie jak:
NARODOWE KURATORIUM OŚWIATY,
RZECZNIK PRAW DZIECKA I RZECZNIK PRAW CZŁOWIEKA,
NARODOWY URZĄD NADZORU – DEPARTAMENT EDUKACJI,
MIĘDZYNARODOWE ZRZESZENIE RODZICÓW I TERAPEUTÓW.
Zawiadamiają o:
Możliwościach i narzędziach dla rodziców oraz nauczycieli uzupełnienia lub wyjścia z tzw. obowiązku szkolnego, który mylnie uznawany był za tzw. obowiązek, a zgodnie z Konstytucją oznacza bezwzględne tego przeciwieństwo, w tym również tzw. domowej edukacji, chmur oraz innych konstruktów pośrednich, czyli dla każdego, kto wie więcej.
Prawne i zgodne ze znanymi urzędnikom prawami
rozwiązania uwalniające od fikcji edukacji
Narodowa edukacja to korzystająca z dziedzictwa pozbawiona walki z tzw. systemową edukacją, wolność dla rodziców i konstytucyjne prawo do życia, godności, by nasze dzieci, czyli dziatki mogły tworzyć zdrowe rodziny i oduczać rodziców od scenariuszy trosk, trudów i problemów tzw. cywilizacji.
Jak zaopiekować rodzinę i prawnie zapisać dziecko do Szkoły Narodowej?
Konieczne, by wpierw zgłosić wyrejestrowania w tzw. placówce na podstawie Zawiadomienia dostarczonego wraz z Dekretem o Szkołach Narodowych. Powyższe warto uczynić wraz z rodzicami gotowymi na tę sposobność, nawet gdy dziecko ma dalej uczęszczać do tej samej szkoły. Dekretem zmienia się właściwość budynków i dóbr narodowych, łącznie z dyspozycją tzw. kadry, co prawnie służy już tym, którzy tworzą Narodową Radę Rodziców.
Zawiadomienie i Dekret to narzędzia dla rodziców, które umożliwiają m.in.:
- dalsze uczęszczanie dziecka do tzw. szkoły z roszczeniem odszkodowawczym,
- zabranie dziecka z tzw. szkoły i stosowanie nauczania domowego np. do chwili utworzenia wolnej klasy w Szkole Narodowej,
- zupełne wypisanie dziecka z tzw. szkoły czy edukacji domowej i brak obowiązku zdawania tzw. egzaminów państwowych.
Rodzic po zawiadomieniu ma prawo do roszczenia zapewnień konstytucyjnych m.in. z art. 35, 38, 41, 52-54, 57, 58, 65, 73 Konstytucji, które określają, czego dziecko powinno się uczyć.
Należy baczyć, by z wolą realizować art. 70 ust. 1 Konstytucji, uwalniając dziecko od wad prawnych, tzw. medycznych eksperymentów, wyłudzeń branych tzw. danych oraz fikcji prawnej i wykazując brak zależności od grup przestępczych.
Najważniejsze podstawy zapewnione konstytucyjnie art. 70 ust. 1 Konstytucji:
- Każdy ma prawo do nauki. – Dziecko uczy się od chwili tzw. poczęcia i chronione jest prawem do nauki z zapewnieniem tego do tzw. 18 roku życia.
- Nauka do 18 roku życia jest obowiązkowa. – Obowiązki wynikają ze stosowania władzy i jest nim tzw. obowiązek szkolny, który rodzic już wychowując stosuje.
Zabierając rodzicowi możliwość stosowania władzy rodzicielskiej w zakresie obowiązku szkolnego, narzucając przymus szkolny dokonuje się przestępstwa m.in. z art. 54, 65, 115, 118, 120, 126a, 133 186, 189 ust. 1 w.p.n. (tzw. k.k.)
Podstawy prawne: Konstytucja, Wykaz Prawideł Narodu, Precedens opolski o ustanowieniu Wolnej Edukacji, Precedens Edukacyjny